Переключиться на мобильную версию

В інтернеті з'явилося фото побитої Ріанни

Назад к разделу Шоу-Biz
У Мережу потрапила фотографія співачки Ріанни, яку зробила поліція Лос-Анджелеса після того, як її побив американський поп-співак Кріс Браун.
В інтернет потрапило фото побитої Ріанни
В інтернет потрапило фото побитої Ріанни
nationalledger.com

Фото опубліковано на інтернет-сайті TMZ, повідомляє CNN. На фотографії видно синці на чолі та під очима Ріанни, в області губ - безліч синців.

Зараз поліція проводить внутрішнє розслідування щоб з'ясувати, яким чином фото могло потрапити в чужі руки. Співробітник поліції Дішон Ендрюс, у якого зберігалася справа Ріанни, заявив, що папку ретельно охороняли і жодних копій з фотографій або документів не знімалося.

"Департамент поліції Лос-Анджелеса з усією серйозністю ставиться до збереження в таємниці матеріалів у справах про жорстоке поводження і насильство. Порушення правил є серйозним проступком, винного можуть покарати не лише штрафом, але й звільненням з поліції", - йдеться в заяві прес-служби поліції Лос-Анджелеса.

Нагадаємо, 8 лютого цього року Кріса Брауна арештувала поліція за звинуваченням у побитті співачки Ріанни. Обидва музиканта повинні були відвідати 51-у церемонію вручення премій Греммі, але в останній момент скасували свої виступи.

Ріанна після сварки потрапила у лікарню. Браун сам здався співробітникам правоохоронних органів і після допиту його відпустили під заставу в $ 50 000.

Офіційні звинувачення співакові пред’являть 5 березня в суді Лос-Анджелеса.

Пізніше Кріс Браун вибачився перед фанатами за свій вчинок.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь