Переключиться на мобильную версию

Грузія не змінюватиме текст пісні для Євробачення

Назад к разделу Шоу-Biz
Текст пісні We don't wanna put in, з якою грузинський гурт Стефане і 3G братиме участь у Євробаченні-2009, не зміниться, незважаючи на обурення багатьох російських діячів культури.

Про це заявила керівник національного проекту відбору колективу на конкурс Натіа Узнадзе.

"Всупереч поширеним низкою російських ЗМІ повідомленнями, повинна сказати, що текст пісні We don't wanna put in не змінювався і ніяких поправок ми не вносили. Була інформація про участь у цій справі співачки Діани Гурської, але це не так. Діана не втручалася у творчий процес, ніяких поправок не вимагала і, більше того, повинна сказати, що ніяких заяв російським ЗМІ не робила ", - сказала Узнадзе.

У якості підтвердження своїх слів вона порекомендувала зв'язатися по телефону з Гурською.

Нагадаємо, раніше російське інформаційне агентство Інтерфакс із посиланням на співачку Діану Гурську повідомило про те, що текст скандальної пісні We Don't Wanna Put In змінять.

Текст пісні викликав невдоволення у деяких російських представників шоу-бізнесу. Так продюсер переможця Євробачення-2008 Діми Білана - Яна Рудьковська назвала цю пісню аморальною.

Вона закликала раду Євробачення і керівництво Першого каналу не допустити її до участі, так як "вона ображає нашу країну, а Євробачення все-таки не якась прохідна лавочка, а серйозний європейський конкурс".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь