Переключиться на мобильную версию

Влада Індії привітала творців Мільйонера з трущоб

Назад к разделу Шоу-Biz
Президент, прем'єр-міністр і міністр закордонних справ Індії привітали індійських творців фільмів Мільйонер з трущоб та Посміхнися, Пінк, які здобули дев'ять премій Оскар.
Влада Індії привітала оскарівських лауреатів
Влада Індії привітала оскарівських лауреатів
АР

"Їх досягнення стало визнанням заслуг індійської кіноіндустрії, яка є джерелом талантів у всіх сферах кінематографії. Переможці дали Індії привід для гордості, і ми сердечно вітаємо всіх, хто брав участь у створенні Мільйонера з трущоб і Посміхнися, Пінк", - йдеться у привітанні індійського прем'єр-міністра Манмохана Сингха.

Президент Індії Пратібха Патіл зазначила, що завоювання нагород індійцями є визнанням їх "неймовірного таланту".
Міністр закордонних справ Індії Пранаб Мукерджі написав лауреатам премії листа, в якому привітав їх з перемогою і зауважив, що "вони дали змогу країні пишатися" заслугами індійської кіноіндустрії.

Нагадаємо, знятий в Індії фільм британського режисера Денні Бойла Мільйонер з трущоб завоював вісім премій Оскар. Три з восьми Оскарів фільму принесли індійці.

Так, золоту статуетку за найкращу оригінальну музику фільм отримав завдяки її автору - знаменитому композитору Аллаху Раккхе Рахману.

Премією за найкращу оригінальну пісню фільм завдячує поету Сампурану Сингх Калре, більш відомому під псевдонімом Гульзар.

У свою чергу, робота індійського аранжувальника Ресуля Пукутті допомогла фільму отримати Оскара за найкраще мікшування звуку.

Фільм Посміхнися, Пінкі переміг у номінації Найкращий короткометражний документальний фільм. Стрічка оповідає про шестирічну дівчинку Пінк Сонкар із села в штаті Уттар-Прадеш, яка народилася з заячою губою. Через вроджену потворність дитина стала об'єктом постійним насмішок однолітків, через які вона втратила нормальне дитинство. Безкоштовна пластична операція, яку провели лікарі з міста Варанасі, змінила дівчинку і подарувала їй нове життя.

Як повідомлялося, в український прокат фільм Мільйонер з трущоб вийде 19 березня 2009 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь