Переключиться на мобильную версию

Вахтанг Кікабідзе: В Росію я тепер ані ногою

Назад к разделу Шоу-Biz
Відомий грузинський актор і співак Вахтанг Кікабідзе, відмовився від російського Ордена Дружби, заявив, що тепер в Росію він "ані ногою", адже війна між країнами триває досі.
"Мені зараз важко живеться"
"Мені зараз важко живеться"
rutube.ru

"У Росію тепер ані ногою. Вже півроку не перетинав російський кордон", - заявив Кікабідзе в інтерв'ю, опублікованому сьогодні, 25 лютого, газетою Сегодня.

Нагадаємо, після війни на Кавказі артист скасував усі виступи в Росії і відмовився отримати із рук російського президента Дмитра Медведєва Орден дружби.

"Мені зараз важко живеться. Адже фактично війна між Росією та Грузією все одно йде. Двадцять відсотків нашої країни окуповано. Як повинно житися? Адже це зовсім поряд з Тбілісі, де мій дім", - додав він.

Відмовившись від гастролей у Росії і тим самим позбавивши себе певного прибутку, Кікабідзе зізнався, що навіть в умовах фінансової кризи живе на широку ногу.

"З голоду я не вмираю. Якщо мистецтво гарне, попит на нього завжди є. Я тепер часто виступаю в дальньому зарубіжжі, Прибалтиці, Казахстані. Я завжди жив на широку ногу і зараз так живу. Щоб у задоволення: їжджу на рибалку, спілкуюся з друзями. Машини хороші у мене є. Хоча на Канарські острови, як московські зірки, ніколи не їздив", - сказав артист.

Вахтанг Кікабідзе вже виступив з ювілейними концертами в країнах Західної Європи, Казахстані та Грузії. На черзі - Україна та США.

24 березня цього року в палаці Україна в Києві відбудеться концерт Вахтанга Кікабідзе, присвячений 70-річному ювілею співака. У Києві артист пробуде два дні.

"Планую собі культурно-розважальну програму. Буду відпочивати з друзями - Яном Табачником, Валерієм Меладзе. Куди вони мене запросять, туди з ними і поїду", - розповів співак.

На питання, чи спілкується Кікабідзе з кимось з українських політиків, зірка фільму Міміно відповів, що в політику лізти не хоче, але за подіями уважно стежить.

"Шкода, з Віктором Ющенком і Юлією Тимошенко я не знайомий. Хоча визнаю: Юлія - дуже гарна жінка. Я вважаю, що відносини між країнами потрібно налагоджувати, і чим швидше, тим краще. Тоді добре заживе і народ. Проблема в тому, що Росія не може змиритися, що не вона все вирішує. Чесно, але я не знаю, хто міг би бути гарним президентом для Росії, крім Медведєва або Путіна. Також, як і не знаю, хто міг би бути гарним президентом для Грузії. Хоча вважаю Ніно Бурджанадзе дуже розумним і тонким політиком. Але мені цікаво, чому Росія так переживає, який у нас буде президент. Яка взагалі може бути розмова, якщо в Грузію увійшли танки?", - сказав Кікабідзе.

Відзначимо, Вахтанг Кікабідзе - не єдиний діяч культури, який виступив проти російської агресії. У вересні цього року свій концерт в Академічній капелі Санкт-Петербурга відмінила співачка, народна артистка СРСР Нані Брегвадзе.

Дії Росії також засудили актор Олег Басілашвілі і Борис Акунін. А відомий кінорежисер Георгій Данелія зазначив з приводу російсько-грузинського конфлікту:

"Мені шкода, що я дожив до сьогоднішнього дня. Більше коментарів немає".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь