Переключиться на мобильную версию

Вихід платівки Черновецького відкладено через авторські права

Назад к разделу Шоу-Biz
Вихід платівки пісень у виконанні київського мера Леоніда Черновецького, яка мала надійти в продаж ще 5 березня, відкладено через проблеми з авторськими правами, пише газета Сегодня.
Вихід платівки Черновецького відкладено
Вихід платівки Черновецького відкладено
Фото: сайт КМДА

"Черновецький співає пісні, права на які належать іншим людям. Зараз це вирішуємо, - повідомляє видання з посиланням на джерело в оточенні мера. - Та й дизайн обкладинки не влаштовує, перемальовують. Тому сказати точно, коли вийде платівка, складно".

Газета повідомляє, що у деяких виконавців, пісні яких увійшли у диск, Черновецький вже купив права на композиції. Зокрема, київський мер заплатив Таїсії Повалій за право виконувати її хіт Губы твои алые.

"Все, що стосується юридичного оформлення прав на пісню, у нас немає жодних претензій, на 100%", - розповів чоловік і продюсер Таїсії Повалій Ігор Ліхута, проте не назвав суму, яку заплатив співачці Черновецький.

Що стосується вокальних даних мера, продюсер відповів: "Тут не важливий факт рівня вокалу, акцент ставиться на те, що така людина захотів заспівати. Ніхто б не обговорював вокал, якби заспівала Тимошенко або Ющенко. Просто в нього душа просить". При цьому Ліхута пообіцяв купити диск Черновецького.

А ось в оточенні Софії Ротару про те, що мер виконує пісню Белый танец, почули вперше.

"Я нічого не знаю про це, - розповіла невістка Софії Ротару Світлана Євдокименко, - він же, напевно, не публічно це робить?"

Почувши, що мер виконує цю пісню на концертах (наприклад, 14 лютого в мерії на Карнавалії), здивувалася. Проте суд Черновецькому не загрожує:

"Знаєте, всі співають пісні Ротару, ми не забороняємо шанувальникам творчості співати, судитися не будемо, тому що конкуренцію Софії Михайлівні ніхто не складе", - сказала Євдокименко.

Права на виконання пісні зараз в Україні коштують близько $ 500 без тиражування, повідомляє Сегодня з посиланням на юриста Віталія Щербицького.

"Якщо пісню будуть випускати на диску, то з кожного потрібно платити близько 1,50 грн. за кожну пісню", - додав він.

Нагадаємо, вихід альбому Черновецького під назвою Від мера, з любов'ю! було анонсовано 4 березня цього року.

До збірки увійшли такі пісні: Все пройдет (Михайло Боярський), Дожди (Ігор Корнелюк), Не сыпь мне соль на рану (В’ячеслав Добринін), Соло (Михайло Шуфутинський), Долетай (Катя Лель), Любимая моя (В’ячеслав Биков), Губы твои алые (Таісія Повалій), Свечи (Стас Михайлов), Эх, дороги и Пара гнедых (народні пісні).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь