Переключиться на мобильную версию

За виступ у Петербурзі Мадонна отримає найменший гонорар за всю свою кар’єру

Назад к разделу Шоу-Biz
Американська поп-діва Мадонна отримає найменший гонорар за всю свою кар’єру за концерт, який відбудеться 2 серпня на Дворцовій площі у Петербурзі.
За виступ у Петербурзі Мадонна отримає найменший гонорар за всю свою кар’єру
За виступ у Петербурзі Мадонна отримає найменший гонорар за всю свою кар’єру
maximum.ru

"Це буде найдешевший гонорар за всю історію Мадонни. Мадонна дійсно отримає мало, вона сама хотіла приїхати до Петербурга", - повідомив у середу, 11 березня, журналістам президент корпорації PMI Євген Фінкельштейн.

Вартість квитків складе від 2 до 10 тисяч рублів, до VIP-зони - 30 тисяч рублів. Квитки у кількості 50 тисяч надійдуть у продаж 16 березня. Квитки до VIP-зони можна замовити вже зараз.

"Квитки ми не продаватимемо спекулянтам. Ми вивчили увесь негативний досвід московського концерту, коли усі квитки були продані за один день, і потім їх було не дістати", - зазначив Фінкельштейн.

Організатори концерту сподіваються на гарну погоду в день виступу, але готові вкласти кошти у послуги спецавіації для розгону хмар.

Виступ Мадонни проходитиме у безпосередній близькості від одного з найбільших російських музеїв - Ермітажу.

"Ми дотримуємося усіх вимог Ермітажу, погоджуємо все з Піотровським (директором музею). Ми завжди дотримуємося суворих рекомендацій і ніколи не відвертаємося від Ермітажу", - сказав Фінкельштейн.

На час концерту розташовані поруч з площею Олександровський парк і частина Невського проспекту будуть закриті для пішоходів і автотранспорту, -  зазначив Фінкельштейн.

Наразі організатори домовляються з військовими відомствами про те, аби перенести традиційну зустріч десантників у день ВДВ з Дворцової площі на Марсове поле.

Тим часом, Мадонна продовжує привертати увагу громадськості з’явившись біля центру Каббали у Нью-Йорку в стилі дівчинки емо.

Незвичайний для неї імідж викликав чергову хвилю обговорення роману 50-річної Мадонни з 22-річним бразильським манекенником Хесусом Лусом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь