Переключиться на мобильную версию

Перший в історії тривимірний онлайн-концерт відіграли Keane

Назад к разделу Шоу-Biz
Пряму трансляцію першого в історії тривимірного інтернет-концерту можна було побачити на офіційному сайті виконавців - гурту Keane. Колектив виступав в легендарній студії Abbey Road, повідомляє ВВС.
Запис концерту потрібно дивитися в анагліфічних окулярах
Запис концерту потрібно дивитися в анагліфічних окулярах
keanemusic.com

Для перегляду шоу Keane всім бажаючим потрібно було придбати спеціальні анагліфічні окуляри - замість лінз в такі окуляри вставлено світлофільтри (для лівого ока, як правило, використовується червоний, а для правого - синій або блакитний світлофільтр). Таким чином, кожне око сприймає зображення того кольору, в який пофарбований світлофільтр.

Крім того, на сайті гурту розміщено відеозапис тривимірного шоу Keane для тих, хто не встиг побачити прямий ефір з Abbey Road. Його також потрібно дивитися в анагліфічних окулярах. У Мережі також доступний ролик про підготовку до концерту та роботу гурту в студії.

"Найближчим часом все більше і більше музичних колективів даватимуть подібні концерти. Перед початком трансляції ми дуже нервували і переживали, оскільки боялися, що в ході концерту щось може піти не так", - розповів клавішник колективу Тім Райс-Окслі.

Нагадаємо, раніше фахівцями з університету Токіо спільно з компанією Hitachi був створений і випробуваний прототип тривимірного телебачення - TransCAIP.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь