Переключиться на мобильную версию

Помер відомий радянський поет-пісняр Наум Олев

Назад к разделу Шоу-Biz
У Москві на 71-му році життя помер відомий радянський поет-пісняр і галерист Наум Олев, який написав тексти пісень до фільмів Мері Поппінс, до побачення!, Острів скарбів і Трест, який луснув.
Помер Наум Олев
Помер Наум Олев
narod.ru

Про це повідомив театральний художник Олександр Горенштейн. За його словами, останнім часом Олев сильно хворів і був у вкрай важкому стані.

"Ця людина мені особисто дуже дорога. Думаю, що не тільки мені, тому що він був дуже чуйний, завжди в будь-який момент приходив на допомогу, якщо в цьому була потреба", - сказав Горенштейн.

"З багатьма галеристами треба тримати вуха нашорошеними, тому що вони, на жаль, намагаються нажити побільше й ошукати художника. Це був прямо протилежний випадок. Всі дивувалися, як він примудрявся цим займатися. Ще не встигнувши продати картину, він вже віддавав гроші художнику, якщо з'являлися якісь натяки на те, що її хтось купить", - додав він.

Композитор нагадав, що разом з Олевим вони написали десятки пісень. Серед них - Білий папір для ВІА Співаючі серця, Йдуть кораблі для Едуарда Хіля, Любов для Аїди Ведищевої, Не втрачайте розуму для Людмили Гурченко, Ніколи для Едіти П'єхи, Вогонь Прометея для Мусліма Магомаєва, Сон для Лева Лещенка.

Наум Миронович Олев народився 22 лютого 1939 року в Москві. Закінчив Тартуський університет і Московський історико-архівний інститут. Він є автором віршів до пісень Паулса, Саульского, Флярковского. Дуже часто Наум Олев працював для кінематографа, йому належать тексти пісень з кінофільмів Трест, який луснув, Мері Поппінс, до побачення!, Острів скарбів та інших. Останнім часом був відомим московським галеристом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь