Переключиться на мобильную версию

Медведєв на зустрічі з Пугачової: Такий антураж у моєму кабінеті вперше

Назад к разделу Шоу-Biz
Президент Росії Дмитро Медведєв вручив примадонні радянській та російській співачці Аллі Пугачовій орден За заслуги перед Вітчизною III ступеня і побажав їй успіхів на новому терені.

Зустріч президента та співачки відбулася в робочому кабінеті Медведєва в Кремлі. На столі, за яким зазвичай проводяться наради, стояв торт зі свічками, келихи із шампанським, тістечка.

"Як жаль, Алла Борисівна, що Ваші дні народження бувають так рідко", - сказав Медведєв, зазначивши, що такий антураж в його кабінеті вперше.

Президент РФ тепло привітав співачку, але Пугачова поскаржилася на те, що він не побував на її концертах ні в Кремлі, ні в Лужниках. "А от Ваша дружина була", - сказала вона.

"Ну ось, вже половина справи. Моя справа - державна", - пожартував російський президент. Він привітав її з днем народження і сказав, що має намір вручити Пугачовій орден "від імені всього народу".

"Я Вас вітаю, ми Вас дуже любимо, і цей орден - вияв народної любові", - наголосив Медведєв.

Він побажав співачці щастя та можливості знайти себе на новому терені.

Пугачова у відповідь подякувала главі держави і сказала, що "припинення пісенної діяльності не означає закінчення творчої діяльності".

"Я щось повинна знайти, у мене буде для цього час", - зазначила Пугачова.

На запитання Медведєва "А концертів взагалі не буде?", Співачка коротко відповіла "Ні", однак не виключила можливості виступити на закритих заходах.

Співачка наголосила, що вона "завжди намагалася робити людей щасливими". "Сподіваюся, що я щось таке придумаю, щоб людям було цікаво і радісно, скажімо, музичний критик, радіожурналістика, кіноактриса, актриса театру. Якщо вийде, то я буду щаслива, - сказала Пугачова.

На закінчення вона подякувала президенту і знову запросила його побувати на її концерті.

За матеріалами: Интерфакс, Московский комсомолец

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь