Переключиться на мобильную версию

Росомаха став лідером американського прокату

Назад к разделу Шоу-Biz
Фільм Люди Ікс. Початок. Росомаха очолив американський кінопрокат і зібрав у перші три дні прокату в США та Канаді $ 87 млн.
Росомаха - четвертий фільм серіалу
Росомаха - четвертий фільм серіалу
bestkino.ru

З урахуванням міжнародних зборів - $ 73 млн. - приквел вже повністю окупив свій бюджет у 150 млн. І це не враховуючи збори з деяких країн Південної Америки, де прем'єру було перенесено на два тижні через епідемію вірусу грипу A/H1N1.

Росомаха, четвертий фільм серіалу, поступився за зборами лише одному фільму франшизи - Людям Ікс 3: Остання битва, що вийшов у прокат 2006 року і зібрав у перший уікенд $ 102,1 млн.

Варто зазначити, що за місяць до виходу в прокат піратська копія Росомахи з'явилася в інтернеті. Однак, як показали результати опитувань, витік не вплинув на глядацький інтерес, і фільм зберіг місце в списку найбільш очікуваних кінопрем'єр.

На другому місці в період з 1 по 3 травня опинилася ще одна прем'єра вікенду - фільм Примари колишніх подружок, що зібрав $ 15,3 млн. Лідер прокату минулого тижня трилер Одержимість опустився на третій рядок з $ 12,2 млн; загальні збори картини досягли $ 47 млн.

Молодіжна комедія Тату знову 17 із Заком Ефроном посіла четверте місце і зібрала в кінотеатрах США та Канади $ 6,3 млн. Замикає п'ятірку лідерів мультфільм Монстри проти чужих, який заробив $ 5,8 млн, суттєво випередивши ще одну прем'єру тижня, 3D-мультфільм Битва за планету Терра.

Нагадаємо, фільм Люди Ікс. Початок. Росомаха вийшов в український прокат 30 квітня. Передісторія Людей Ікс відкрила сезон літніх блокбастерів Голівуду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь