Переключиться на мобильную версию

НТКУ знайшла кошти на трансляцію Євробачення в Україні

Назад к разделу Шоу-Biz
Держкомтелерадіо виконало доручення прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко щодо пошуку коштів для проведення трансляції фіналу пісенного конкурсу Євробачення-2009 в Україні.
Українці побачать Євробачення-2009
Українці побачать Євробачення-2009
eurovision09.ru

Про це повідомив виданню Телекритика тимчасово виконуючий обов'язки голови Держкомтелерадіо Анатолій Мураховський.

За його словами, трансляція пісенного конкурсу Євробачення-2009 відбудеться у межах коштів, передбачених на фінансування Національної телекомпанії України.

"Український глядач матиме можливість побачити якісну трансляцію Євробачення-2009", - сказав Мураховський.

Нагадаємо, 23 квітня на прес-конференції перший віце-президент Національної телекомпанії України (НТКУ) Роман Недзельський повідомив, що НТКУ через фінансові проблеми не тільки не в змозі надати посильну допомогу українській учасниці Євробачення-2009 Світлані Лободі, але може навіть відмовитися від висвітлення заходу з місця подій.

Незабаром після цього прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила Держкомтелерадіо забезпечити проведення трансляції фіналу конкурсу в Україні та в разі необхідності подати в установленому порядку відповідні пропозиції Кабінету міністрів.

Фінал Євробачення-2009 відбудеться 16 травня в Москві. Світлана Лобода виступить під номером 17 у другому півфіналі конкурсу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь