Переключиться на мобильную версию

Вийшла нова книга Толкіеєна

Назад к разделу Шоу-Biz
У Великобританії 5 травня 2009 року вийшла нова книга Дж.Р.Р. Толкієна Сігурд і Гудрун, 500-строфна поема за мотивами скандинавського епосу.
З друку вийшла поема Толкіена Сігурд і Гудрун
З друку вийшла поема Толкіена Сігурд і Гудрун
arwen-undomiel.com

В основі поеми історія двох героїв, відомих у скандинавських міфах як Сігурд і Гудрун, а в німецьких як Зігфрід і Кримхільда.

Водночас син письменника і його духівник Крістофер Толкієн у інтерв'ю The Guardian визнав, що форма книги може відлякати багатьох шанувальників Хоббіта і Володаря перснів.

На думку Кристофера Толкієна, його батько написав поему на початку 1930-х, коли викладав германські мови та літературу. Толкієн-старший повністю підготував текст, залишивши буквально кілька сторінок чернеток. Кристофер Толкієн стверджує, що він практично не вносив коректур, зосередившись на коментуванні тексту.

Кристофер Толкієна з 1973 року займається виданням неопублікованої спадщини батька. У 2007 році він опублікував повість Діти Хуріна, тільки англомовний тираж перевищив мільйон примірників. Загальний тираж книг Дж.Р.Р. Толкієна становить близько 150 мільйонів примірників.

Повість Діти Хуріна також була перекладена українською.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь