Переключиться на мобильную версию

Клод Лелуш: Ларс фон Трієр здійснив кінематографічне самогубство

Назад к разделу Шоу-Biz
Французький кінокласик Клод Лелуш (Claude Lelouch) заявив, що режисер Ларс фон Трієр, що обурив дирекцію Канського кінофестивалю своєю фразою про співчуття до Гітлера, здійснив кінематографічне самогубство.

"Він зробив кінематографічне самогубство. А шкода, адже знімав чудові фільми", - цитує Лелуша агентство AFP.

Режисер вважає, що фон Трієр залишиться в історії кіно "лише буйними витівками" і зазначив, що художникам треба бути прикладом для всіх інших.

Разом із тим, Кірстен Данст, яка зіграла головну роль в новому фільмі Трієра Меланхолія, пояснює інцидент специфічним почуттям гумору фон Трієра.

"У Ларса похмуре почуття гумору, до якого спочатку було складно звикнути", - сказала вона РИА Новостям, додавши, що незатишно почувала себе на тій прес-конференції, де фон Трієр виголосив свою скандальну тираду.

З приводу бойкоту вона заявила: "Фестиваль має право робити те, що вважає за потрібне".

Разом із тим, актриса визнала, що робота з фон Трієром відкрила їй нові горизонти.

Нагадаємо, що сьогодні, 19 травня, дирекція Каннського кінофестивалю оголосила персоною нон грата відомого данського режисера Ларса фон Трієра. Причиною цьому стали його скандальні висловлювання 18 травня на прес-конференції, коли він у рамках фестивалю представляв свій новий фільм Меланхолія.

Відповідаючи на питання про свої німецькі корені, режисер заявив, що розуміє Гітлера, тут же додав, що нічого не має проти євреїв і засуджує Голокост, а потім, не зумівши виплутатися з довгого речення, підсумував: "Ок, так, я нацист", після чого йому довелося пожартувати про "остаточне вирішення питання з журналістами".

19 травня організатори Каннського кінофестивалю повідомили про те, що фон Трієр вибачився за свої слова.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь