Переключиться на мобильную версию

Скандальну скульптуру гігантської руки з витягнутим середнім пальцем залишать у Мілані до літа

Назад к разделу Шоу-Biz
Мерія Мілана вирішила до кінця навесні 2012 року залишити в місті мармурову скульптуру 11-метрової руки з витягнутим середнім пальцем, встановлену перед Міланською фондовою біржею.

Пропозиція залишити скульптуру, яка називається LOVE (Також відома як середній палець) на площі Аффарі перед будівлею Міланської фондової біржі висунув глава відділу культури мерії Стефано Боері. Мерія міста погодилася в черговий раз продовжити термін експозиції скульптури до 31 травня наступного року, повідомляє Corriere della Sera.

Мерія доручила міським комісіям залагодити всі необхідні формальності для того, щоб твір скульптора Мауріціо Каттелана залишилося в місті. Середній палець був подарований місту Каттеланом за умови, що він завжди стоятиме на площі перед будівлею біржі.

За словами Боері, мерія поки не прийняла остаточного рішення з цього питання, однак продовження терміну - важливий крок у цьому напрямку.

"Я розмовляв з жителями міста, так от більшість міланців виступають за збереження скульптури, вона викликає у них незвичайні емоції", - сказав чиновник. Він додав, що оригінальна скульптура змушує людей задуматися. "Її сила в її неоднозначності", - переконаний Боері.

Нагадаємо, що скульптура LOVE (Л.Ю.Б.О.В.) Мауріціо Каттелана з'явилася в центрі Мілана в кінці вересня 2010 року. Спочатку було вирішено, що вона залишиться на площі до листопада, а потім цей термін був продовжений до 9 січня 2011 року. Потім мерія дозволила залишити скульптуру до 30 вересня цього року.

 

Однак не всім ця скульптура до душі. Так, проти неї виступав голова Національної комісії по компаніях та біржі Джузеппе Вегас.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь