Переключиться на мобильную версию

8 з 12 присяжних у справі про смерть Джексона - його фани

Назад к разделу Шоу-Biz
8 з 12 присяжних у справі про смерть Майкла Джексона є його шанувальниками, тому підсудному - лікареві Конраду Мюррею - буде нелегко переконати присяжних, що він не вбивав короля поп-музики, пише газета The Sun.

За даними видання, потенційні присяжні на процесі, який починається в Лос-Анджелесі, повинні були заповнити анкету на 30 сторінках.

Там було і питання: "Чи вважаєте ви себе шанувальником Майкла Джексона або сім'ї Джексон?" Як з'ясувалося, 8 з 12 присяжних в нинішньому складі журі назвали себе фанатами Джексона в минулому або навіть тепер.

Відео: Лікар Майкла Джексона не визнав своєї провини

Втім, адвокат Мюррея Майкл Фленеген заявив, що склад присяжних його влаштовує.

Нагадаємо, що Майкл Джексон помер 25 червня 2009 року на 51-му році життя. За даними слідства, смерть поп-ідола настала від передозування сильнодіючими препаратами, зокрема, анестетиком пропофолом.

Пізніше охоронець Джексона Фахім Мухаммад розповів у суді, що в останні хвилини життя поп-короля поряд перебував його особистий лікар Конрад Мюррей, він запанікував, але намагався обійтися без швидкої допомоги. Мухаммад також заявив суду, що менш ніж через годину після того, як кумир мільйонів був оголошений мертвим, його лікар заявив, що зголоднів, і залишив місце трагедії.

Відео: Лікаря Майкла Джексона судитимуть за ненавмисне вбивство

Сам Мюррей не визнає своєї провини. Обвинуваченому загрожує до чотирьох років позбавлення волі й повне позбавлення ліцензії на лікарську практику.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь