Переключиться на мобильную версию

Оприлюднено нові подробиці сюжету фільму Прометей Рідлі Скотта

Назад к разделу Шоу-Biz
Компанія 20th Century Fox представила нову версію короткого змісту фільму Прометей (Prometheus) Рідлі Скотта.
Кадр із фільму Прометей
Кадр із фільму Прометей
film.ru

У картині мова піде про "команду дослідників, які виявили інформацію про те, як на Землі зародилося людство". Потім героям доводиться відвідати "найпохмуріші частини всесвіту" та взяти участь у битві, "у якій вирішиться подальша доля людської цивілізації", повідомляє Total Film.

Раніше один зі сценаристів фільму Деймон Лінделоф, відомий як продюсер Зоряного шляху Дж.Дж.Абрамса, також розповів про те, яких персонажів зіграють деякі з акторів, зайнятих у фільмі.

Так, наприклад, герой Майкла Фассбендера, який, як повідомлялося раніше, зіграє головну роль - буде роботом.

Героїню Шарліз Терон звуть Мередіт Вікерс. Вона представляє інтереси якоїсь великої корпорації. Лінделоф зазначив, що Вікерс - свого роду відсилання до фільму Чужий, однією з тем якого був конфлікт корпоративних інтересів із потребами астронавтів із корабля Nostromo.

У фільмі також знімуться Нумі Рапас, Гай Пірс та Ідріс Ельба. Інформації про те, кого зіграють ці актори, поки що немає.

Фільм Прометей повинен вийти у прокат у червні 2012 року.

Нагадаємо, що спочатку Рідлі Скотт планував зняти два пріквела до свого фільму Чужий, проте незабаром відмовився від цієї ідеї, а всі напрацювання для нереалізованого Чужого ляжуть в основу Прометея.

Проте у ЗМІ періодично з'являються різні відомості, що підтверджують чутки про те, що сюжетний зв'язок між Прометеєм і Чужим зберігся.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь