Переключиться на мобильную версию

В інтернеті з'явиться унікальний архів Хемінгуея

Назад к разделу Шоу-Biz
Понад три тисячі сторінок документів з архіву Ернеста Хемінгуея стануть доступні дослідникам творчості всесвітньо відомого письменника починаючи з 5 січня.
В інтернеті з'явиться унікальний архів Хемінгуея
В інтернеті з'явиться унікальний архів Хемінгуея
farm2.static.flickr.com

"Майже 3,2 тисячі документів оцифровано до цього моменту. Це телеграми, вирізки з газет, рукописи ... домашні записки, рекомендації, запрошення, пам'ятні записи, листи", - сказано в повідомленні Національної ради по культурній спадщині Куби.

Зокрема, у мережі з'явиться чернетка епілогу роману Хемінгуея За ким подзвін та сценарію фільму за мотивами твору Старий і море.

В подальшому робота по створенню електронних копій документів, що зберігаються в будинку-музеї письменника в Гавані Ла-Віхія, продовжиться й поповниться новими унікальними експонатами.

Оцифровування документів провели фахівці музею, Національного центру з реставрації та Національної ради по культурній спадщині Куби. Переважна більшість документів раніше не публікувалися.

Для того, щоб отримати доступ до цифрового архіву документів, дослідники мають лише направити відповідний офіційний запит в будинок-музей письменника.

У маєтку Ла-Віхія Хемінгуей прожив, періодично виїжджаючи за межі Куби, з 1939 року майже до своєї трагічної смерті в 1961 році в США. У будинку-музеї зберігаються численні книги, рукописи, фотографії, мисливська зброя і трофеї.

У сховищах садиби налічується понад 22 тис. різних експонатів, в числі яких - твори відомих російських письменників англійською і навіть російською мовами. Серед них - праці Чехова, Льва Толстого, Достоєвського, Гоголя й Шолохова.

Будинок-музей американського письменника нещодавно відреставрували на кошти кубинської влади. Він користується величезною популярністю у туристів, які відвідують Кубу. Багато хто з них вважають справою честі обов'язково відвідати маєток знаменитого новеліста.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь