Переключиться на мобильную версию

Великий театр втратив Отелло через кризу

Назад к разделу Шоу-Biz
Великий театр Росії скасував постановку опери Джузеппе Верді Отелло через фінансову кризу. Це найдорожча за останні десятиліття постановка Великого театру.
Великий театр скасував постановку Отелло
Великий театр скасував постановку Отелло
emenu.ru

Опера Джузеппе Верді Отелло в постановці молодого французького режисера Арно Бернара повинна була відбутися 28 квітня 2009 року.

Як повідомила керівник прес-служби Великого театру Катерина Новікова, постановка Отелло - це найдорожча за останні десятиліття постановка Великого театру.

"Втілення творчих ідей авторів, а перш за все це декорації і костюми, вимагали величезних коштів. Тому Великий театр в умовах кризи, коли всі намагаються якось скорочувати свої апетити, вважає недоцільним втілення такої дорогої постановки", - зазначила Новикова.

Вона додала, що "інші прем'єри, намічені на цей сезон, зберігаються".

Крім того, Новикова повідомила, що на наступний рік заплановано три оперних прем'єри. Так, зараз йде робота над майбутньою прем'єрою сезону - балетом Коппелія Лео Деліба.

У свою чергу, головний диригент - музичний керівник Великого театру Олександр Ведерников повідомив, що ціна, яка була визначена на втілення творчих ідей авторів, склала $ 3,5 млн.

Він додав, що від ідеї втілення Отелло в концертному виконанні також відмовилися, оскільки, на думку Ведерникова, це не має сенсу.

Як повідомлялося раніше, фінансова криза призвела до розпаду гурту Ленинград.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь