Переключиться на мобильную версию

Бондарчук шукає спонсорів для нової соціальної мережі

Назад к разделу Шоу-Biz
Російський режисер Федір Бондарчук створює в інтернеті нову соціальну мережу - Krolik.ru. Інвестиції в проект складуть близько $ 8 млн. Це буде один із найбюджетніших проектів рунету.
Ситуацію з цим проектом підкосила криза
Ситуацію з цим проектом підкосила криза
lenta.ru

Зараз Бондарчук шукає партнерів для Krolik.ru. У проекті вже бере участь компанія Creative Media, що належить Поліні Дерипасці і Дарьї Жуковій.

Пропозицію інвестувати в портал отримали власники фонду Russian Media Ventures (RMV) і президент групи Онексім Михайло Прохоров.

Проект Krolik.ru був анонсований в 2008 році як соціальна мережа, яка повинна була залучити аматорів і професіоналів кіно.

Як розповів Бондарчук, зараз у бібліотеці проекту вже є 200 професійних короткометражних фільмів, у тому числі студентів ВДІКу, тривалістю від 30 секунд до 3 хвилин.

"Передбачається, що вони будуть викладатися на сайт, на якому будуть проходити майстер-класи C моєю участю, Микити Михалкова та інших режисерів", - пояснює режисер.

За словами режисера, монетизувати проект передбачалося головним чином завдяки його виходу на високий рівень трафіку, а також продажу контенту, що надходить на портал, мобільним операторам та платним телеканалам. Бондарчук відзначив, що Krolik.ru отримує права на всі короткометражні фільми, які будуть розміщуватися на сайті.

"Ситуацію з цим проектом підкосила криза, - зазначив Бондарчук. - Інвестори, які повинні були вкладати кошти в Krolik.ru, відмовилися від своїх планів".

Він не виключає, що з проекту може вийти також Creative Media. Тому зараз режисер веде переговори з кількома інвесторами.

***

Поліна Дерипаска відома перш за все, як дочка Володимира Юмашева, родича Бориса Єльцина, і дружина впливового магната Олега Дерипаски.

Дар'я Жукова - дочка власника нафтової компанії Sintez Holding Олександра Жукова, подруга мільярдера Романа Абрамовича.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь