Переключиться на мобильную версию

Comedy Club UА залишився без ефіру

Назад к разделу Шоу-Biz
З січня 2009 року Новий канал відмовився від трансляції української версії гумористичного проекту Comedy Club (СС) - не продовжив з гумористами контракт.
Comedy Club UА може не вийти в ефір
Comedy Club UА може не вийти в ефір
mail.ru

Як повідомляє Телекритика з посиланням на власні джерела, причиною припинення співпраці стали переговори менеджменту російського СС з телеканалом 1+1 щодо придбання пакета програм виробництва Comedy Club: Убойная лига, Смех без правил та інші. Вартість пакету, нібито, становить $ 8 млн.

Скривджене фактом цих переговорів керівництво Нового каналу вирішило не продовжувати договір з українським офісом СС. При цьому російські випуски Comedy Club продовжать виходити на Новому, оскільки у великій кількості були закуплені у каналу ТНТ наперед.

За інформацією видання, в результаті конфлікту Дмитро Царенко залишив посаду продюсера українського СС. 15 січня Царенко очолив Підйом на Новому каналі. Таким чином, зараз Comedy Club UA залишається фактично без керівника.

Керівництво Нового каналу відмовилося назвати причини припинення співпраці з українським Comedy Club, повідомило лише, інформацію "офіційно нададуть наступного тижня", повідомила газета Сегодня.

Водночас, пропозицію повернутися на посаду керівника українського СС отримав колишній партнер Артура Дженебекяна, екс-продюсер і резидент Comedy Club UA Максим Бахматов.

"Мені задають такі питання, - зазначив Бахматов. - Можливість повернення я можу обговорювати тільки зі своїм російським партнером, а ми з ним не закрили питання півторарічної давності - наших оцінок інвестицій в проект. Comedy потребує перезапуску і потребує нового керівника. Старе вже не так цікаво, резиденти почувають себе зірками, їх треба постійно стимулювати".

Однак, як зазначають джерела Телекритики, якщо 1+1 придбає пакет програм російського СС, український Comedy Club може більше ніколи не з'явитися в ефірі.

"Якщо 1+1 куплять цей пакет, то вибухне великий скандал, - вважає Бахматов. - Розпадеться структура (Comedy Club UA), яка і так вже на ладан дихає. Але з погляду бізнесу вигідніше відразу продати за $ 8 млн, ніж чекати поки повільно будуть капати гроші ".

Крім того, покинувши Новий канал, Comedy Club може ніколи не вийти в ефір, адже троє ключових резидентів проекту (Андрій Молочний, Сергій Притула й Олександр Педан) стали обличчям Нового каналу, а без них СС буде неповноцінним.

Ще одним ударом по перспективам українського Comedy Club є нові рекомендації Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, згідно з яким телеканал рекомендовано не показувати український і російський Comedy Club.

Тим часом у Києві побили двох резидентів українського Сomedy Сlub - учасників проекту Штат Південна Панкота Володимира Журавльова та Вадима Шешича.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь