Переключиться на мобильную версию

Мін'юст РФ не визнав Марлен Хуциєва головою Спілки кінематографістів

Назад к разделу Шоу-Biz
Міністерство юстиції РФ відмовилося зареєструвати рішення останнього з'їзду Союзу кінематографістів, на якому його новим головою було обрано відомого режисера Марлена Хуциєва.
Мін'юст не визнав Хуциєва головою
Мін'юст не визнав Хуциєва головою
topnews.ru

Як повідомив директор департаменту у справах некомерційних організацій Мін'юсту РФ Сергій Мілушкін, надіслані із Союзу кінематографістів документи оформлено у неналежному порядку, у організації не підтверджений загальноросійський статус, а також відсутні деякі необхідні документи.

"Мінюст Росії за таких обставин не може встановити правомірність 7-го з'їзду Союзу кінематографістів РФ", - заявив Мілушкін.

Тепер Союз кінематографістів повинен зібрати відсутні документи та знову звернутися з ними в Міністерство юстиції.

Тим часом 6 лютого Пресненський суд Москви розгляне позов декількох кінематографістів, серед яких Василь Ліванов та Володимир Наумов. Вони вимагають визнати недійсними результати з'їзду, на якому головою Спілки кінематографістів було обрано Марлена Хуциєва. На їхню думку, форум був організований з порушеннями - на нього не покликали багатьох видатних діячів кіно.

Нагадаємо, Сьомий з'їзд Союзу кінематографістів РФ пройшов у Москві 18 і 19 грудня, і обрав новим головою спілки Марлена Хуциєва, який замінив на цій посаді Микиту Міхалкова.

Сам Міхалков заявив про нелегітимність З'їзду. Хуциєв у свою чергу сказав, що на Міхалкова тисне його оточення.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь