Переключиться на мобильную версию

В Індії 23 дитини заразили ВІЛом при переливанні крові

Назад к разделу Здоровье
В Індії у державній лікарні штату Гуджарат як мінімум 23 дитини заразили ВІЛом при переливанні донорської крові, повідомляє AFP.
В Індії 23 дитини заразили ВІЛом
В Індії 23 дитини заразили ВІЛом
AP

За даними агентства, всі постраждалі діти страждають таласемією - генетичним захворюванням, при якому часто виникає необхідність у переливанні крові.

Безкоштовну медичну допомогу надавали дітям із малозабезпечених сімей, які страждають таласемією, з січня по серпень поточного року. Переливання проводилися в госпіталі міста Джунагадх, розташованого за 300 кілометрів від Ахмедабаду.

Всього переливання отримали близько 100 дітей у віці від 5 до 12 років. За словами представників міністерства охорони здоров'я штату, влада приступила до розслідування інциденту.

Раніше міністр охорони здоров'я Гуджарата Джей Нараян В'яса висловлював припущення, що діти були заражені ВІЛом до відвідування державного медичного закладу.

Батьки постраждалих з обуренням відкинули це припущення. За їхніми словами, донорську кров переливали дітям тільки в госпіталі Гуджарата.

Нагадаємо, 1 вересня повідомлялося, що в одній із найбільших клінік Італії - римській лікарні Джемеллі більш як 70 новонароджених заразили туберкульозом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (28)
Отсортировать по дате Вниз
Крематорий___    30.01.2015, 13:53
Оценка:  -10
Крематорий___
ha_ha_h  (аноним)  13.10.2011, 23:23
Оценка:  0
ha_ha_h
дурак--если б они не лезли то ты х уй бы шо видел на видео в новостях.
Р_З    12.10.2011, 22:46
Оценка:  +3
Р_З
не совсем адекватно среагировал
Antikrizis    12.10.2011, 21:40
Оценка:  +2
Antikrizis
Врут бандюки в очередной раз не было там никакой напряжеyной ситуации - беркутня -уроды тащили парня по проезжей части Крещатика а корреспонденты стояли возле оцепления и никому не мешали.
ha_ho_ho  (аноним)  12.10.2011, 21:37
Оценка:  +2
ha_ho_ho
дура ты а не журналистка. сколько раз тебя ударить надо чтоб ты криминальный кодекс припомнила?
дело в суд и немедленно.
на Западе сделали бы процесс с шумом--а ты, дура, ходи с глазами подбитыми.
тем более шо признался который ударил.
скотов надо тянуть в суд а не поблажать.
Antikrizis    12.10.2011, 21:43
Оценка:  0
Antikrizis
в том то и дело что на западе ........
extremalik    12.10.2011, 21:15
Оценка:  +1
extremalik
Убил бы и нерасмотрел. петух а не беркут
extremalik    12.10.2011, 21:15
Оценка:  +2
extremalik
Убил бы и нерасмотрел. петух а не беркут
verbai    12.10.2011, 19:29
Оценка:  +10
verbai
Извинился он... Это называется превышение должностных полномочий. Его за это судить нужно! Если Тимошенко сейчас перед нами извинится ее что, выпустят?
МаксимУм    12.10.2011, 19:21
Оценка:  +13
МаксимУм
А можно я его ударю,а потом извинюсь?
Valerij  (аноним)  12.10.2011, 18:49
Оценка:  +11
Valerij
ВМАЗАТЬ ЕМУ БИТОЙ ПО МЕНТОВСКОЙ РОЖЕ ПАРУ РАЗ!!!
nord_s  (аноним)  12.10.2011, 18:33
Оценка:  +11
nord_s
не совсем адекватно среагирова! а нафига налогоплательщики деньги отстегивают на этих неадекватов?? менты себя уже показали в одессе!