Переключиться на мобильную версию

Українські курці звернулися до Президента з проханням захистити їхні права

Назад к разделу Здоровье
Активісти громадської ініціативи Права курців звернулися до Президента України Віктора Януковича з проханням захистити їхні права.

Про це повідомили активісти організації.

"Ми просимо Президента звернути увагу на діяльність, так званих, антитютюнових організацій в Україні, діяльність яких фінансує компанія мільярдера Майкла Блумберга. Таким чином, зарубіжний капітал приводить до порушення прав кожного третього українця", - говориться в прес-релізі організації.

В організації також зазначають, що за даними Всесвітньої організації здоров'я, 32% дорослого населення України - курці. "Всі вони перебувають під моральним тиском з боку антитютюнових організацій, що фінансуються з-за кордону. Їх діяльність полягає у приниженні курців і не має нічого спільного з громадською діяльністю", - заявляють активісти.

За даними Ініціативи Права курців, всього Майкл Блумберг виділив українським антитютюновим організаціям 1 237 128 доларів США.

"За бажанням можна порахувати, яку кількість спортивних майданчиків для дітей можна побудувати на ці кошти. Водночас, активісти антитютюнових організацій в Україні продовжують боротися за обмеження прав кожного третього українця. Поки вони дійшли до абсурду. Вони збираються пікетувати Верховну Раду України з вимогою заборони реклами тютюнових виробів. Вони не знають, що така реклама в нашій країні заборонена вже давно. Її немає на телебаченні, радіо, в газетах. В Україні також відсутня будь-яка пропаганда куріння", - говорять активісти.

Ініціатива Права курців звертає увагу, що українські діти починають курити не через рекламу, а від важкого неблагополуччя. "Пропонуємо панові Блумбергу побудувати в Україні художню академію, або найбільший в Європі спортивний комплекс для дітей і підлітків. Користі від цього буде більше", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на початку липня Всесвітня організація охорони здоров'я оприлюднила звіт щодо глобальної тютюнової епідемії, який свідчить про те, що Україна залишила групу країн, що лідирують за кількістю курців.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь