Переключиться на мобильную версию

У Лозанні почали розкриття допінг-проб B викритих біатлоністів

Назад к разделу Спорт
У швейцарській Лозанні розпочалася процедура розкриття допінг-проб В російських біатлоністів, що підозрюються у вживанні допінга, повідомляє агентство спортивної інформації.

Процедура почалася у вівторок, 10 лютого. Коли вона закінчиться, невідомо, але результати повторних допінг-проб будуть оприлюднені до 12 лютого.  

Російську сторону в Лозанні представляють член медичного комітету Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) Лариса Жуковська й адвокат Тагір Самокаєв, а ввечері до них приєднається відомий фахівець з боротьби з допінгом Микола Дурманов, повідомляє Весь Спорт. 

Окрім того, вранці 10 січня до Лозанни прилетів колишній генеральний секретар IBU Міхаель Гайстлінгер. Його участь у розгляді справи про застосування допінга російськими біатлоністами на боці Росії - дійсно сенсація.

Допінг-проби А, що дали позитивний результат, були взяті у російських спортсменів 5 грудня 2008 року. Офіційно IBU не назвав ні імена спортсменів, ні їх національність, ні кількість позитивних проб. При цьому всі біатлоністи, що потрапили до історії з допінгом, тимчасово усунені від участі у змаганнях.  

За інформацією газети Комсомольська Правда, яка посилається на свої джерела, на допінгу впіймали Катерину Юр’єву, Альбіну Ахатову і Дмитра Ярошенка.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь