Переключиться на мобильную версию

Президент IBU: Допінг - системна проблема російського спорту в цілому

Назад к разделу Спорт
Президент Міжнародного союзу біатлоніста (IBU) Андерс Бессеберг прокоментував відсторонення від змагань Альбіни Ахатової, Дмитро Ярошенко та Катерини Юр’єва через викриття спортсменів у використанні допінгу.

Про допінгову справу: "Відбудеться виконком IBU, де буде розглядатися справа російських спортсменів. Що вирішить виконком, я не можу знати. Знаю лише, що всі його члени мають намір детально глибоко вивчити питання: як вийшло, що на допінг попався не один біатлоністи, а ціла група".

"У цьому, я думаю, системна проблема російського спорту в цілому. Подивіться, у вас дискваліфікуються цілі групи: в легкої атлетики, веслування ... І висновки з цього не робляться зовсім. Скажіть, що в IBU повинні думати про Росію, якщо на Іграх у Турині через карфедон дискваліфікують Ольгу Пилову, а через півроку тут, в Уфі, на точно такому ж препараті потрапляє ваша Наталя Бурдига? ", - відзначає Бессенберг.

Про позбавлення Росії права участі у змаганнях і віднятті у країни етапу Кубку світу: "Ні в якому разі! Вимагати від нас прийняття подібних заходів можуть лише недалекоглядні і нестримані у своїх емоціях люди.

Коли мені на стіл поклали папір з підписами представників кількох країн з такою вимогою, мені стало незручно через те, що подібне може твориться в нашій біатлонній родині. Можу вам пообіцяти, що застосую весь свій вплив для того, щоб такі вимоги не були здійснені".

Про термін дискваліфікації: "Дуже багато чого залежить від позиції СБР і самих спортсменів. Вам не гірше за мене відомо, що допомога у виявленні джерела надходження допінгу може мати величезне значення. Якщо спортсмени допоможуть нам виявити і викрити тих, хто стоїть за їх спинами, - це значно пом'якшить їх участь".

"У нас є домовленість про особисту зустріч в с Михайлом Прохоровим, але точна дата поки не визначена. Швидше за все, вона відбудеться навесні", - завершив він.

Раніше повідомлялося, що речовина, виявлена в допінг-пробах трьох російських біатлоніста, не входила в список заборонених препаратів, складений Всесвітнім антидопінговим агентством (WADA).

Раніше російська біатлоністка Альбіна Ахатова, викрита у вживанні допінгу, у телеефірі російського телеканалу РТР Спорт прокоментувала свою причетність у допінг-скандалі.

Нагадаємо, президент IBU Андерс Бессеберг висловив думку з приводу допінг-скандалу, в якому опинилися біатлоністи збірної Росії.

Раніше міжнародний союз біатлоністів (IBU) повідомив, що російські біатлоністи Дмитро Ярошенко та Катерина Юр'єва на етапі Кубка світу в Швеції здали по дві позитивні допінг-проби, а Альбіна Ахатова - одну.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь