Переключиться на мобильную версию

Менеджер Кличка: Маскаєв - це проблема

Назад к разделу Спорт
Менеджер братів Кличків Берндт Бенте заявив, що поєдинок Віталія проти Олега Маскаєва навряд чи відбудеться. Всьому провиною - відсутність інтересу в глядачів до персони росіянина.
Максаєв не хоче миритися з боксерською старістю
Максаєв не хоче миритися з боксерською старістю
АР

"Маскаєв - це проблема, - сказав Бенте. - Не знайдеться жодного телеканалу, котрий захотів би купити трансляцію поєдинку Кличко - Маскаєв, і важко буде продати квитки на такий бій". 

"Тому, по-перше, немає фінансових причин проводити поєдинок. По-друге, немає і спортивних причин. Маскаєв свій останній бій програв нокаутом, і говорити тепер про те, що він повинен провести бій за чемпіонський титул, недоречно. Для цього потрібно пройти відбір", - вважає менеджер братів Кличків. 

Олег Маскаєв, що програв свій титул Чемпіона WBC 8 березня 2008-го року, наразі оголошений обов'язковим претендентом на титул WBC українця Віталія Кличка. 

Українець від цієї ідеї не у захваті й заявив, що такий бій йому нецікавий. У відповідь Маскаєв написав відкритий лист, у якому закликав українця не скаржитися на тиск із боку WBC і ухилятися від поєдинку з ним.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь