Переключиться на мобильную версию

Українська ралійний сезон відкриє Чайка

Назад к разделу Спорт
15 березня на території київського автодрому Чайка відбудеться перше в нинішньому році офіційне ралійне змагання - ралі на серійних автомобілях Чайка.
На Чайці стартує ралійний сезон
На Чайці стартує ралійний сезон
Сергій Холодило

Як повідомляє прес-служба ралі Чайка, змагання викликало небувалий ажіотаж - попередні заявки на участь вже подали 74 екіпажі з різних міст України. Більше того, організатори впевнені, що до закінчення офіційного терміну подачі заявок цей список ще збільшиться, і перевищить 80 машин.

Привертає до себе увагу відсутність у заявочному списку володаря Кубка ФАУ з ралі на серійних автомобілях 2008 року екіпажу Віталій Лук'янов - Олена Леонова. Пілот дійсно не візьме участь у ралі Чайка, а ось його штурман все-таки стартує, тільки з іншим пілотом (Вадимом Анікіним) і на іншому автомобілі (Subaru Impreza WRX).

А ось срібні призери минулого сезону, екіпаж Олександра Анпілогова та Олексія Толубка, вийде на старт у незмінному складі, однак на новому автомобілі: на зміну дев'ятої еволюції Mitsubishi Lancer прийшла більш нова, десята.

Що стосується формату самих перегонів, то організатори також оновили його, причому досить суттєво. Як розповів організатор ралі Чайка Костянтин Бевз, однією з важливих ізюминок його змагання буде можливість виступу на одному автомобілі двох екіпажів (або одного екіпажу, в якому пілот і штурман поміняються місцями).

uaSport.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь