Переключиться на мобильную версию

Путін і Медведєв вирішать долю суперника Шахтаря

Назад к разделу Спорт
Міністр спорту, туризму і молодіжної політики РФ Віталій Мутко заявив, що питання про фінансування ЦСКА будуть вирішувати президент Дмитро Медведєв і прем'єр-міністр Володимир Путін.

За словами Мутка, рішення про долю ЦСКА буде прийнято найближчим часом. Чиновник підкреслив, що ЦСКА залишиться в структурі Міністерства оборони або буде передане в інше відомство.

Мутко зазначив, що членами ЦСКА є три з половиною тисячі спортсменів. Ще 300 тисяч дітей займаються в армійських структурах, а у власності клубу перебувають близько 300 спортивних об'єктів.

Загальну вартість активів ЦСКА Мутко оцінив у чотири мільярди рублів.

1 березня 2009 року вступила в дію директива Міністерства оборони, відповідно до якої відомство фактично позбавляється від ЦСКА.

Директива передбачала, що спортсмени ЦСКА призивного віку будуть направлені у військові частини, а інші спортсмени і співробітники клубу, вважалися військовослужбовцями, будуть переведені до числа цивільних осіб.

2 березня на зустрічі Мутка з міністром оборони Анатолієм Сердюковим було вирішено, що спортсменів ЦСКА не будуть призивати в армію принаймні до осені 2009 року.

13 березня стало відомо, що начальник ЦСКА Сергій Кущенко написав заяву з проханням перевести його на іншу роботу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь