Переключиться на мобильную версию

Жінка-арбітр в одному матчі скасувала 3 голи

Назад к разделу Спорт
Угорська жінка-арбітр Каталін Кулчсар прославилася тим, що скасувала 3 голи і після фінального свистка показала 5 червоних карток.
Арбітр показала 5 червоних карток
Арбітр показала 5 червоних карток
Gazeta.ua

Кулчсар розгнівалася в матчі 3-ої ліги чемпіонату Угорщини Бададжсонітомаж - Селлдемек. Після закінчення зустрічі вона пред'явила червону картку 3 футболістам, головному тренерові й тренеру клубу Селлдемек, що програв із рахунком 1:2. Це було пов'язано з тим, що вони виразили невдоволеність з приводу дій арбітра. 

Президент команди Селлдемек так висловився про цей епізод: "Арбітр не зарахував 3 наші голи. Після закінчення матчу, в якому ми зазнали поразки, наші тренери і футболісти підійшли до неї і запитали про те, чому вона не зарахувала наші голи, а арбітр гнівно пред'явила червону картку членам нашого клубу". 

Головний тренер Селлдемека Іштван Балхасі сказав: "Виходить, що всі, хто працює в угорському футболі, включаючи і мене, божевільні".  

Він зауважив, що вони відправлять відеозапис матчу до Федерації футболу Угорщини і зажадають, щоб Кулчсар усунули від суддівства.

За матеріалами Gazeta.ua

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь