Переключиться на мобильную версию

Євро-2012: Криза не вплине на підготовку готелів у Донецьку

Назад к разделу Спорт
У Донецьку власники готелів завірили міську раду, що фінансова й економічна криза не вплине на плани їх підготовки до проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.
У Донецьку обіцяють вчасно підготувати готелі до Євро-2012
У Донецьку обіцяють вчасно підготувати готелі до Євро-2012
ФФУ

Про це йшлося у Донецькій міськраді на нараді Про хід проектування будівництва готелів у місті в рамках підготовки до проведення Євро-2012. 

Міський голова Донецька Олександр Лук’янченко, котрий виступив на нараді, повідомив, що вже отримали позитивні висновки комісії УЄФА два з чотирьох основних напрямів підготовки міста до Євро-2012, а саме: підготовка спортивних баз і інфраструктури.

Представники готелів відзвітували про хід підготовки кожному з готелів, кількості планованих номерів і термінах здачі в експлуатацію. При цьому вони завірили, що плани будівництва і введення об'єктів в експлуатацію у зв'язку з кризою порушені не будуть.  

Згідно з цими планами, всього до 2012 року в Донецьку буде побудовано 10 нових готелів.  

Раніше повідомлялося, що французький готельний оператор Accor підписав з Універсальною інвестиційною групою (УІГ) угоду про спорудження в Україні мережі з 25 бюджетних готелів Etap (дві зірки) на 2,8 тис. номерів до 2012 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь