Переключиться на мобильную версию

Президент Металіста написав відкритого листа Тимошенко

Назад к разделу Спорт
Президент Металіста Олександр Ярославський написав відкритого листа Юлії Тимошенко.
Ярославський написав лист Тимошенко
Ярославський написав лист Тимошенко
Сегодня
"Від імені всього колективу ФК Металіст і харківських уболівальників хочу подякувати вам за високу оцінку гри нашої команди і теплі слова підтримки", - пише він.

"1/8 фіналу Кубка УЄФА незалежно від результату окремих матчів виграла Україна, і ми пишаємося тим, що змогли зробити свій внесок у зміцнення міжнародного престижу нашої держави", - додав Ярославський.

"Виступи ФК Металіст у міжнародних змаганнях, так само як і зусилля, які ми докладаємо, щоб Харків міг гідно прийняти Євро-2012, в остаточному підсумку спрямовані на те, щоб Україну знали і шанували як у Європі, так і в усьому світі", -- заявляє Олександр Ярославський.

"Тому ще раз хочу висловити Вам свою вдячність за ту увагу, яку Ви приділяєте розвитку українського футболу і питань підготовки до Євро-2012. Ваше небайдуже ставлення, допомога та підтримка надихають нас ще з більшим ентузіазмом відстоювати честь України на спортивній арені", - пише він.

"Хочу запевнити Вас, що ФК Металіст буде і далі продовжувати радувати всіх українським любителям футболу красивою грою і новими перемогами у міжнародних турнірах, які змусять частіше битися серця всіх справжніх патріотів нашої прекрасної держави", - завершив Ярославський.

Раніше Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко привітала київське Динамо і донецький Шахтар з виходом в 1/4 фіналу кубка УЄФА. Також вона особливо відзначила гру харківського Металіста, що хоч і поступився Динамо, але продемонстрував фантастичну гру і жагу до перемоги.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь