Переключиться на мобильную версию

Наступного сезону в Чемпіонаті України можуть грати лише 10 клубів

Назад к разделу Спорт
Перший віце-президент Федерації футболу України Сергій Стороженко не виключає, що вже наступного сезону представництво клубів у Прем'єр-лізі може істотно скоротитися.
Матч у Добромилі переповнив чашу терпіння
Матч у Добромилі переповнив чашу терпіння
ФК Львів

Як повідомляє Ліга.net із посиланням на Мегаспорт, за словами Стороженка, кількість клубів може зменшитися до 10 або 11 через відсутність стадіонів, що відповідають вимогам Прем'єр-ліги. 

Після нещодавніх проблем із полями і перенесенням матчів, ФФУ хоче кардинально переглянути відповідальність команд за арени, на яких проводяться змагання. 

Рішення проблеми стадіонів Федерація бачить у використанні резервних полів, що внесені до реєстру ФФУ. Клубам рекомендують покращувати інфраструктуру, інакше це може обернутися виключенням із Прем'єр-ліги.

Раніше Федерація футболу України назвала стадіони, на яких можна проводити матчі другого кола Чемпіонату України сезону 2008/2009. До цього списку ввійшли 16 стадіонів у 12 містах України. 

Нагадаємо, голова Комітету з питань стадіонів і безпеки проведення змагань ФФУ Борис Воскресенський був усунений від своїх обов'язків за те, що дозволив провести в Добромилі матч Львів - Металіст.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь