Переключиться на мобильную версию

Хурцидзе відстояв титул

Назад к разделу Спорт
У головному поєдинку вечора боксу в Черкасах інтерконтинентальний чемпіон з версії WBA у середній вазі (до 72,6 кг) Автанділ Хурцидзе ( 18-1-2, 11 КО) успішно відстояв свій титул, перемігши за очками більшістю голосів суддів угорця Аттілу Ковача ( 25-3, 1.
Хурцидзе переміг Ковача
Хурцидзе переміг Ковача
boxnews.com.ua
Протягом практично всього бою на ринзі йшла гостра й дуже видовищна боротьба, що буяла розмінами. Роль першої скрипки відразу взяв на себе Хурцидзе, що скорочував дистанцію й проводив багато ударні комбінації в інфайтінгу.

Ковач, як правило, у боргу теж не залишався, зустрічаючи суперника, що наступав на нього, жорсткими ударами, й без роздумів приймаючи розміни. Перевага раз у раз переходило від одного боксера до іншого, що вкрай ускладнювало роботу суддям.

До кінця бою обидва боксера помітно втомилися, але незважаючи на це продовжували битися на зустрічних курсах, подарувавши глядачам воістину видатне видовище. У підсумку після дванадцятираундового протистояння один суддя виставив нічию 114-114, а два його колег віддали перевага Хурцидзе з рахунком 115-113 і 116-112.

Завдяки цьому успіху Автанділ незабаром повинен увійти у верхню п'ятірку рейтингу WBA у середній вазі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь