Переключиться на мобильную версию

Повєткін: Тепер хочу зустрітися з Володимиром Кличком

Назад к разделу Спорт
Російський суперважковаговик Олександр Повєткін прокоментував свою перемогу над американцем Джейсоном Естрадою.
Поветкін хоче бою з Кличком
Поветкін хоче бою з Кличком
allboxing.ru
"З минулого двобою я взяв для себе урок - потрібно не заводиться і тримати себе в руках. Думаю, коли б бій тривав 12 раундів, я б завалив Естраду. Я просто пішов вперед. А треба було зробити крок в сторону, як вчив Валерій Іванович, і тут же добити. Давно не боксував, і, мабуть, мене погубило надбажання завершити поєдинок достроково ", - заявив він.

"Найскладнішим був вибір тактики. Оскільки давно не виходив на ринг, не вдавалося діяти на автоматі, як звичайно. Плюс хотів сильно бити, але багато ударів не виходили. Руки не летіли, як треба", - зазначив Повєткін.

"В принципі весь поєдинок проходив під мою диктовку. Тому не думаю, що в ньому був якийсь перелом. Свої помилки вивчив і постараюсь не повторювати надалі. Може, в якісь моменти вагався, хотів красивіше пробити", - розповів боксер.

"Тепер, звичайно ж, хочу зустрітися з Володимиром Кличком! З ним би провів відмінний бій за звання чемпіона світу", - заявив Повєткін.

У ніч на неділю, 5 квітня, в німецькому Дюссельдорфі відбувся перший після важкої травми поєдинок Олександра Поветкіна, обов'язкового претендента на титул Чемпіона світу IBF, яким нині володіє Володимир Кличко.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь