Переключиться на мобильную версию

Андрій Котельник зустрінеться з кривдником Баррери

Назад к разделу Спорт
У середу, 8 квітня, Чемпіон WBA в першій напівсередній вазі українець Андрій Котельник досяг домовленості про бій з перспективним молодим британцем Аміром Ханом.
Котельник зустрінеться з Аміром Ханом
Котельник зустрінеться з Аміром Ханом
АР

Бій Андрій Котельник - Амір Хан відбудеться 27 червня. Цей поєдинок стане першим титульним боєм для 22-річного Хана, який у своєму попередньому поєдинку в березні цього року переміг екс-чемпіона світу в трьох вагових категоріях Марко Антоніо Барреру. 

"Я кілька разів бачив бої Котельника, і він завжди справляв на мене добре враження, - сказав Амір Хан. - Після того, як мій тренер Фреді Роуч розробить план для перемоги над ним, моїм завданням буде виконати цей план на рингу, як я зробив це в поєдинку проти Баррери". 

Промоутер Хана Френк Уоррен повідомив, що місце проведення поєдинку оголосять незабаром. Передбачається, що цей бій пройде в Англії. 

Раніше передбачалося, що Котельник зустрінеться з 22-річного американцем Віктором Ортізом, проте, як заявив менеджер американського боксера Шеллі Фінкель, команда Аміра Хана змогла запропонувати українському боксерові більший гонорар.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь