Переключиться на мобильную версию

Алонсо: Сьогодні вирішиться доля Чемпіонату

Назад к разделу Спорт
Дворазовий чемпіон світу Фернандо Алонсо вважає, що сьогодні на засіданні Апеляційного суду буде вирішуватися доля всієї першості.
Алонсо сподівається на правильне рішення
Алонсо сподівається на правильне рішення
АР


"Ситуація склалася непроста. Можна сказати, що сьогодні вирішується доля чемпіонату. Якщо дифузори легальні, Brawn будуть недосяжні для всіх суперників. А нам доведеться переробити всю машину. Справа не в тому, що можна додати диффузор, і раптово болід поїде на секунду швидше. Він почне працювати, якщо встановити новий ніс, нові бічні понтони, новий кожух двигуна. Потрібно змінити в боліді все, і займе це багато місяців ", - цитує Алонсо The Guardian.

Також, Алонсо напередодні Гран-прі Китаю розповів про поліпшення характеристик боліда його команди і поділився враженнями від траси.

"Я вірю в нашу команду, минулий рік показав, що ми можемо відігратися і відновити свої позиції в Чемпіонаті. Чемпіонат тільки починається, і наша команда намагається поліпшити якості боліда R29, тому ми можемо бути більш конкурентоспроможними на наступних етапах. Моя мета - набирати очки у всіх подальших перегонах сезону ", - заявив він.

"Звичайно, важко щось змінити в боліді до того, як ми повернемося до Європи, але ми зробили висновки з перших етапів і домоглися прогресу у Малайзії. Нам потрібно зробити черговий крок у Шанхаї і набрати очки. Траса Гран-прі Китаю мені подобається , вона схожа з Сепангом і має такі ж швидкі повороти, довгі прямі та секції з низькою швидкістю. Необхідно вибрати правильні налаштування, щоб досягти успіху на цій трасі. Я виграв перегони тут у 2005 році, тому з нею пов'язані приємні спогади ", - наводить слова Алонсо Manipe F1.

Сьогодні буде винесено рішення Апеляційного суду FIA у справі про дифузори.

Новини Формули-1 читайте на сторінках uasport.net, також беріть участь в Фентазі Лізі, присвяченій Формулі-1.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь