Переключиться на мобильную версию

Валуєв і Чагаєв обмінялися люб'язностями

Назад к разделу Спорт
Вчора в Гельсінкі, Фінляндія відбулася прес-конференція учасників поєдинку за титул чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBA Миколи Валуєва і Руслана Чагаєва, який відбудеться в цьому місті 30 травня.
Валуєв і Чагаєв поговорили
Валуєв і Чагаєв поговорили
Boxen.com

Обидва боксери були спокійні і сконцентровані, і кожен висловив повну впевненість у своїх силах.

"Я приїду в Гельсінкі, щоб показати, що саме я - справжній чемпіон, - сказав Микола Валуєв. - Після своєї поразки два роки тому, я зробив багато ключових змін і призначив нового тренера - Олександра Зіміна. Він повністю змінив мій тренувальний процес і зробив мене набагато кращим бійцем. І в мене немає жодних сумнівів, що на цей раз я піду з рингу переможцем".

Руслан Чагаєв, який прийшов на прес-конференцію у футболці з написом Справжній чемпіон (The Real Champion) заявив, що збирається знову перемогти Валуєва. "Я вже одного разу побив його, і я поб’ю його знову, - зазначив він. - Я взагалі не розумію про що всі ці розмови. Я - справжній чемпіон".

Нагадаємо, що в майбутньому поєдинку 30 травня в Гельсінкі між Валуєвим та Чагаевим визначиться повноправний чемпіон світу за версією WBA в суперважкій вазі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь