Переключиться на мобильную версию

В Англії поліція почала розслідування боїв без правил серед дітей п'яти-восьми років

Назад к разделу Спорт
В Англії розгорається скандал, пов'язаний з боями без правил, в яких брали участь діти від 5 до 8 років. Бої, зняті на відео, були організовані в одному з клубів Престона і проходили за правилами змішаних єдиноборств, але з обмеженнями в ударній техніці.
Діти стали учасниками боїв без правил
Діти стали учасниками боїв без правил
dailymail.co.uk

Як повідомляє The Sun, Британська медична асоціація вже заборонила проведення цих комерційних змагань, а поліція почала розслідування. "Ніхто з них не піддається небезпеці, - сказав батько одного з малолітніх бійців. - Ніщо не може нашкодити учасникам поєдинку".

Власник клубу, 28-річний Стівен Найтінгейл, який організовував бої, сказав, що це були "виключно хороші та цікаві заходи". "Початковий вік учасників - 5 років. Все базується на боротьбі. До 14-15 років удари заборонені", - сказав Найтінгейл, сам професійний боєць змішаних єдиноборств, і додав, що подібні бої набирають популярності. На питання про заплакану дитину під час одного з боїв Найтінгейл відповів: "Хлопець просто ніколи не програвав, і коли вперше випробував гіркоту поразки - емоції здолали його".

Британська медична асоціація засудила дитячі бої без правил: "Ми виступаємо проти боїв у клітці. Однак подібні бої серед дітей викликають особливу тривогу".

Поліція вже почала розслідування подібних турнірів.

За матеріалами: Газета.Ru

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Просто_с_Любовью    13.10.2011, 14:36
Оценка:  -1
Просто_с_Любовью
Вот,Вам и "рай" ЕС...((
heyzues    13.10.2011, 16:06
Оценка:  +3
heyzues
лучше такой "ад" чем каца пский "рай"
Hr0n0s    13.10.2011, 16:48
Оценка:  +1
Hr0n0s
Ну давай подраскажи, где так ещё?

П.С. Как умиляют люди, которые ни малейшего понятия не имеют об обстановке в ЕС, но тем не менее продолжают постить свои тупые комментарии переполненные жуткой завистью... .
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь