Переключиться на мобильную версию

Президента Кримтеплиці, який вдарив арбітра, дискваліфікували на рік

Назад к разделу Спорт
Власнику Футбольного клубу Кримтеплиця Олександру Васильєву заборонено протягом року заходити у технічну зону футбольного поля на матчах за участю команди Спартака (с. Молодіжне).
Президента Кримтеплиці, який вдарив арбітра, дискваліфікували на рік

Відповідне рішення прийняв контрольно-дисциплінарний комітет Республіканської Федерації футболу Криму. Про це повідомив виконавчий директор Федерації футболу Криму Олександр Білозерський.

"Він дискваліфікований на 12 місяців, йому не можна відвідувати матчі Спартака. Мається на увазі - знаходитися у технічній зоні", - розповів Білозерський.

Також Олександр Васильєв заплатить штраф у розмірі двох тисяч гривень. А його команді зарахована технічна поразка. "У цій конкретній грі вони постраждали. За рахунку 2-1 був зупинений матч, а Спартаку записали поразку з рахунком 3:0", - сказав Білозерський.

Крім того, арбітри Федерації футболу Сімферополя до 1-го квітня відмовилися обслуговувати футбольні матчі за участю команд Спартака і Кримтеплиці (яка також належить Васильєву) рівня Чемпіонату міста, Чемпіонату Криму, а також товариські ігри. Відповідний лист ФФС був сьогодні направлений у Федерацію футболу Криму. Таким чином, обслуговувати футбольні матчі цих команд тепер будуть судді з інших регіонів Криму.

Нагадаємо, 14 вересня, на стадіоні СООО Кримтеплиця (Сімферопольський район) під час футбольного матчу чемпіонату Криму по футболу між командами Спартак (с. Молодіжне) - фарм-клуб Кримтеплиця і Гвардієць (с. Гвардійське) Олександр Васильєв вдарив асистента арбітра Ігоря Альохіна.

Нагадаємо, Васильєв є депутатом Верховної Ради Криму і членом Партії Регіонів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь