Переключиться на мобильную версию

Ультрас Динамо виступили з офіційним зверненням проти політизації футболу

Назад к разделу Спорт
У відкритому зверненні фанати футбольного клубу Динамо (Київ) роз'яснюють свої фанатську і громадянську позиції, а також вказують на те, що силові структури помилково вважають фанатські угруповання головними джерелами загрози майбутнього Євро-2012.
Фанати Динамо виступили проти політизації футбольного руху
Фанати Динамо виступили проти політизації футбольного руху
Динамо Київ

Його текст вони опублікували на офіційному сайті.

"Після всім відомих подій на матчі проти Карпат в серпні був затриманий один з фанатів щодо якого зараз порушено кримінальну справу.

ВІДЕО: Кримінальну справу і подяку Донбасу. Інтерв'ю побитого на стадіоні Динамо

Але головне навіть не це, а те, що за останній місяць, як гриби після дощу почали з'являтися новини, де все більше згадується слово тероризм в контексті Євро-2012 і не тільки це. Силові структури чомусь вирішили, що головними ворогами Євро, та й мабуть всього українського народу будуть саме футбольні фанати і студенти, серед яких планується проводити роз'яснювальну та профілактичну роботу щодо відповідальності та загальної небезпеки тероризму.

ВІДЕО: Прогулянка по Одесі. Марш фанатів Динамо зі стадіону на вокзал

З такими новинами ми підійшли до головного матчу української прем'єр ліги Динамо Київ - Шахтар Донецьк, до якого прикута увага всієї країни.

Тут окремо потрібно пояснити, що наші навколофутбольні відносини з фанатами будь-якого клубу України, з якими у нас ворожнеча, ми ніколи не намагалися підвести до рівня чогось більшого, ніж наш "внутрішній" конфлікт, який стосується тільки фанатів Динамо Київ, і наприклад фанатів Шахтаря, Металіста, Чорноморця і т.д.

ВІДЕО: Ключовий момент. Як фанати били працівника служби безпеки стадіону Динамо

Також слід зазначити, що ми ніколи не дозволяли собі відкрито підтримувати якісь політичні сили, які зараз є в Україні.

ВІДЕО: Наказано вижити. Сюжет Футбольного вік-енду про побиття співробітника Динамо

Саме перед цим матчем і склалася ситуація, яка переросла чисто навколофутбольні відносини між фанатами Динамо і Шахтаря, тому ми спільно з фанатами Шахтаря, підтримували свій клуб на матчі в Києві, вирішили відмовитися від будь-яких образливих закидів у бік одне одного, і це нам вдалося на всі 100%. Цим ми хотіли показати всім, що ми перш за все - українці, і є речі важливіші, ніж футбольні протистояння і все, що випливає звідси.

ВІДЕО: Українське Ель Класіко. Репортаж Профутбол з матчу Динамо - Шахтар

Фанати Динамо Київ, як і більшість фанатських угруповань українських клубів, є патріотами своєї держави і ми ніколи не намагалися ділити народ України. У нас є фанати-вороги як на заході, так і на сході України, у той же час дружні відносини також склалися - як з деякими фанатськими групами з міст Західної України, так і зі сходу і півдня нашої країни.

ВІДЕО: Бойова нічия. Динамо і Шахтар розійшлися миром в Києві

У майбутньому, наші протистояння, образливі закиди нікуди не подінуться, але ми акцентуємо увагу на тому, що не потрібно спекулювати на цьому в своїх політичних цілях і намагатися фанатські протистояння використовувати для поділу громадян України за територіальною або іншою ознакою", - говориться в офіціальном зверненні Ультрас Динамо Київ.

ВІДЕО: Одеська гостинність. Фанати Чорноморця присвятили Мілевському матірну речівку

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що народний депутат Вадим Колесніченко звернувся до генерального прокурора і міністра внутрішніх справ з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності учасників неправомірних дій, вчинених після матчу 10-го ранку УПЛ між Динамо і Чорноморцем.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь