Переключиться на мобильную версию

Євро-2012 проходитиме без присутності військовослужбовців НАТО в Україні

Назад к разделу Спорт
Північноатлантичний альянс не має наміру направляти своїх військовослужбовців для допомоги Україні в організації безпеки під час проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.
НАТО допоможе Україні лише тільки порадами
НАТО допоможе Україні лише тільки порадами
nato.int

"НАТО допоможе Україні рекомендаціями на підготовчому етапі, але мова не йде про направлення військовослужбовців НАТО під час самого чемпіонату", - сказав у інтерв'ю журналістам у середу, 28 вересня, експерт Директорату цивільного планування на випадок надзвичайних ситуацій відділу операцій штаб-квартири НАТО Еверт Сомер, повідомляє Інтерфакс-України.

ФОТО: Вони їдуть на Євро. Почин грандів: Німеччина, Нідерланди, Італія, Іспанія

"У травні поточного року до нас надійшов офіційний запит від України, і вже цього тижня до Києва приїхала група експертів альянсу в складі 8 осіб", - додав експерт НАТО.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Галопом по Україні. Візит Мішеля Платіні

Він поінформував, що протягом двох днів 29 і 30 вересня фахівці НАТО поспілкуються з представниками українських Міністерства внутрішніх справ, Міністерства надзвичайних ситуацій, Міністерства охорони здоров'я та Служби безпеки України для того, щоб оцінити ситуацію, а зокрема відвідають Донецьк.

ВІДЕО: Є проблеми з аеропортом і готелями. Мішель Платіні в Донецьку

Після цього, за словами Еверта Стомера, будуть підготовлені рекомендації для України, щоб допомогти їй підготуватися до проведення чемпіонату на належному рівні.

"Тільки на прохання України НАТО може надати відповідну допомогу в сфері безпеки під час чемпіонату Євро-2012", - додав він. Разом з тим, за словами Еверта Сомерта, це може відбутися виключно в рамках, визначених самою Україною.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь