Переключиться на мобильную версию

Дауншифтер. ЕСК-гравець Динамо втік з Бобруйська в Полтаву

Назад к разделу Спорт
Український півзахисник Денис Скепський вчора підписав контракт з футбольним клубом Полтава. Найближчі півроку Денис проведе в цій команді. Варто зазначити, що у складі дебютанта першого дивізіону з недавніх пір також виступають відомі українські футболісти.
Денис Скепський тепер грає за Полтаву
Денис Скепський тепер грає за Полтаву
football.ua

Нагадаємо, що останнім клубом Скепського була білоруська Белшина, у складі якої за півроку Денис провів всі 16 матчів, був одним з лідерів команди, а також визнаний легіонером березня в Білорусі. Також півзахисник свого часу встиг пограти в київському та московському Динамо.

Динамо прицінюється до Аду

Так свій перехід прокоментував сам футболіст:

- Денисе, що стало причиною твого несподіваного відходу з Белшіни в кінці трансферного вікна?

- Клуб не виконував умови контракту і поводився, м'яко кажучи, непрофесійно і нечесно. Не хотів би про це говорити. Те, що відбувалося в Бобруйську, хочу пошвидше забути як страшний сон.
 Стало відомо, хто покаже матч Динамо з Борусією

- Ти пішов в статусі вільного агента чи клуби домовлялися між собою?

- Які можуть бути домовленості з Белшиною, якщо вони не виплатили жодної премії і мають близько 70% зарплати за весь час, що я там був. Не кажучи вже про інше. Пішов звідти в статусі вільного агента.
 Головко: Раніше Динамо не вистачало в Лізі Чемпіонів тільки Тайво

- Як виник варіант з Полтавою і чому саме цей клуб?

- Цими питаннями займається мій агент. Були й інші варіанти працевлаштування в Першій лізі і країнах ближнього зарубіжжя, але зупинилися на Полтаві. Підкупило те, що не було жодних переглядів, "віджимань", керівництво клубу повело себе досить солідно. Зараз таки вже кінець серпня і з кожним днем ​​важче знайти гідний варіант, всі команди укомплектовані. Влітку Полтава посилилася іменитими футболістами, побутові умови набагато кращі ніж в Білорусі, та й місто хороше, до дому не далеко. Ось у цих умовах і буду доводити свою професійну придатність найближчі півроку.

За матеріалами: footballnews.com.ua

Эта же новость на Корреспондент
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь