Переключиться на мобильную версию

Покарані винні у смерті Черепанова

Назад к разделу Спорт
Континентальна хокейна ліга (КХЛ) винесла покарання винних у смерті хокеїста омського Авангард Олексія Черепанова, який помер 13 жовтня минулого року у віці 19 років.
Колишній президент Авангард Костянтин Потапов і генеральний директор клубу Анатолій Бардін дискваліфіковані довічно.

Таке ж покарання отримав колишній директор Витязя Михайло Денисов, визнаний винним у тому, що під час матчу Витязь - Авангард не було забезпечено належних умов для проведення зустрічі (коли у 19-річного форварда зупинилося серце, на арені не було чергової бригади швидкої допомоги).

Лікар Авангарду Сергій Бєлкіна також отримав довічну дискваліфікацію, а його колега Дмитро Батушенко відсторонений на два роки.

За словами віце-президента КХЛ Володимира Шалаєва, медичний штаб Авангард знав, що Черепанов страждав на захворювання серця, несумісним з заняттями професійним спортом. Самі лікарі своєї провини не визнали.

Шалаєв розповів також, що слідство встановило, що за три години до гри з Вітязем в організм Черепанова був введений препарат кордіамін. Цей засіб було застосоване як лікарський засіб, а не як допінгтому, тому що хокеїст страждав на міокардит.

19-річний Черепанов під час гри з Вітязем у Чехова зіткнувся на льоду з одноклубніком, а потім на лавці запасних знепритомнів. Лікарі констатували в Черепанова зупинку серця.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь