Переключиться на мобильную версию

Співвласник Ліверпуля: Бенітес залишається ще на п'ять років

Назад к разделу Спорт
Співвласник Ліверпуля Том Хікс виразив упевненість у тому, що головний тренер клубу Рафаель Бенітес ще довго керуватиме командою, хоч і відмовився сьогодні підписати новий контракт.

"Як говорив Рафа, у нас дуже добрі стосунки. Ми розуміємо його сумніви, але налаштовані й надалі працювати з ним. Продовжимо переговори і знайдемо вирішення проблеми. Ми прилетимо на гру з Челсі й уже домовилися зустрітися 30 і 31 січня. Тоді і вияснимо всі необхідні питання", - цитує Хікса Sky Sports. 

"Рафу турбує, що переговори так затягнулися. Гадаю, він прагне лише поліпшити умови своєї роботи з клубом. Нам під силу це налагодити", - заявив Хікс.  

"Мене цілком влаштовує той факт, що Рафі подобається в Ліверпулі, що він хоче і далі працювати з клубом. Тому я намагатимуся вирішити всі питання й абсолютно не хвилююся на цей рахунок", - зізнався співвласник клубу. 

"Рафа залишиться тренером Ліверпуля на наступні п'ять років. Між тренером і керівництвом немає жодних проблем. Якщо лише моменти, які він хоче налагодити, щоб поліпшити становище клубу", - завершив він. 

Нагадаємо, головний тренер англійського футбольного клубу Ліверпуль іспанець Рафаель Бенітес відмовився підписати новий контракт.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь