Переключиться на мобильную версию

Михайличенко: У збірній повинні грати найкращі

Назад к разделу Спорт
Головний тренер збірної України Олексій Михайличенко розповів про найближчі плани команди, пошуку талантів і особливостях формування збірної.
Михайличенко готується до гри з Англією
Михайличенко готується до гри з Англією
Аліна Абдуллаєва, uaSport.net
Наставник української збірної з футболу Олексій Михайличенко відзначив, що не збирається кардинально змінювати щось у національній команді: "Я не ставлю своїм завданням змінити все те, що було зроблено при Блохіні. У нас зараз інша команда, просто тому що пройшло час, а для існування працездатного колективу необхідна здорова конкуренція.

Ми за те, щоб грали найсильніші, але треба пам'ятати, що не завжди найсильніші можуть скласти колектив. Нам потрібно, щоб футболісти, що приходять у збірну розуміли, що від них чекають, і могли це виконати".

Михайличенко відзначив, що в збірній є гравці, за яких він почуває відповідальність і на кого завжди може покластися: "Мені б хотілося мати таких футболістів, і зразковий список уже в голові є. Нам вдається збиратися всього лише раз у три-чотири місяці, і тому доводитися постійно стежити за ними, за станом їхньої спортивної форми в чемпіонаті.

Мені дуже хочеться, щоб список гравців, на яких можна покластися, збільшувався. Хочеться, щоб хлопці показували гарантований результат і нам не доводилося із завмиранням серця дивитися, зможе чи ні він показати те, що вміє, у цій грі".

У збірній на поле повинні виходити найкращі, а не ті, хто зможе зіграти завтра або післязавтра

"Я не можу сказати, що талантів багато, - прокоментував тренер української збірної ситуацію з молодими гравцями. - Ми прекрасно знаємо, у якому стані зараз перебуває школа українського футболу, база й інфраструктура.

Таланти є, і гарні показники молодіжних і юнацьких збірних тому підтвердження. Перехід же з дитячого в дорослий футбол проходить дуже важко і з великими втратами. У команд не завжди є сили виростити свою молодь, їм легше купити іноземців".

Михайличенко відзначив, що працює, у першу чергу, на результат сьогодні, а вже потім, на перспективу: "Нам не можна починати готовити команду на чемпіонат Європи 2012 року, пропускаючи ЧМ-2010: це нелогічно для футболу.

Наше завдання - створити сильну, боєздатну команду, готову грати сьогодні. У футболі немає аксіом, що не вимагають доказів, тут увесь час всім і все потрібно доводити. У збірній на поле повинні виходити найкращі, а не ті, хто зможе зіграти завтра або післязавтра".

Нагадаємо, що українська збірна візьме участь в 12-му за рахунком Міжнародному турнірі на призи Футбольної асоціації Кіпру, повідомляє ФФУ.

Крім українців і кіпріотів, на турнірі зіграють збірні Сербії та Словаччини.

За матеріалами Газета

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь