Переключиться на мобильную версию

Ломаченку нарешті вручать Кубок Вела Баркера

Назад к разделу Спорт
28 січня в Києві, на церемонії нагородження кращих спортсменів року, українському боксерові Василю Ломаченку, золотому призерові Олімпіади-2008, нарешті буде вручено довгоочікуваний трофей Вела Баркера, яким відзначають найбільш технічного боксера олімпій.
Олімпійський чемпіон Пекіна - Василь Ломаченко
Олімпійський чемпіон Пекіна - Василь Ломаченко
АР

"Трофей минулого тижня прибув до України, але нам поки його не вручили. 28 січня в Києві відбудеться нагородження кращих спортсменів року, там же повинні вручити Кубок Баркера", — сказав батько боксера Анатолій Ломаченко. 

Анатолій Ломаченко також розповів про травму сина: "Василь насилу міг стискати кулак, і якби не зробили операцію, через пару років можна було б вішати рукавички на цвях. Зате зараз він уже розпочав тренування, правда, однією рукою". 

Нагадаємо, що в кінці 2008 року Ломаченко був викликаний до Москви, де йому мали вручити трофей, проте натомість чиновники AIBA включили його до участі в Кубку світу. Василь і не думав брати участь у турнірі, оскільки був травмований, тому не з'явився навіть на процедуру зважування.  

Після цього інциденту його позбавили титулу найкращого боксера олімпійського турніру, привласнивши це звання монгольському боксерові Бадар-Уугану Енкбату. Проте команда Ломаченка подала протест, обґрунтувавши свою позицію тим, що кубок Баркера вручається лише за підсумками олімпійського турніру.

За матеріалами Подробности

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь