Переключиться на мобильную версию

Інспектори УЄФА похвалили Львів

Назад к разделу Спорт
Експерти УЄФА відзначили позитивні зрушення в будівництві стадіону до Євро-2012 у Львові.
Катерина Коберник / Корреспондент
Катерина Коберник / Корреспондент
УЄФА відзначила Львів

Делегація Львова представила інспекторам УЄФА звіт, у якому було детальне кількісне розбиття кошторису будівництва і його план-графік, а також інформація про завершення підготовчих робіт, - першого етапу будівництва, і початок другого етапу - спорудження фундаменту стадіону, який, згідно з графіком, триватиме до кінця травня 2009 року. 

Представник генпідрядника, компанія Азовінтекс, надала представникам УЄФА необхідну проектну документацію, а керівник міської Дирекції з будівництва стадіону представив експертам організаційну структуру служби замовника. 

Інспекторам також повідомили, що 23 січня з метою проведення засідання організаційного комітету з питань підготовки інфраструктури Львова до Євро-2012 до міста прибуде віце-прем'єр Іван Васюник, експерти Федерації футболу України, представники профільних міністерств і Координаційного бюро з підготовки до Євро-2012 при Кабінеті міністрів, які перевірятимуть готовність аеропорту, готелів, стадіону і тренувальних полів. Почутим і побаченим інспектори УЄФА залишилися задоволені. 

У середу, 21 січня, в Києві побувала комісія УЄФА, що відзначила позитивну динаміку в підготовці України до Євро-2012. Зокрема, комісія залишилася задоволеною ходом робіт на головній арені турніру - НСК Олімпійський.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь