Переключиться на мобильную версию

Емельяненко: Я побачив помилку i рука сама автоматом вилетіла

Назад к разделу Спорт
Російський боєць змішаного стилю Федір Емельяненко, що одержав перемогу нокаутом у першому раунді над білорусом Андрієм Арловським, розповів про хід двобою.
Емельяненко розповів про перемогу
Емельяненко розповів про перемогу
blogspot.com
"Не думав, що зможу нокаутувати Андрія, він дуже сильний і незручний суперник. Але Арловський сам надав мені шанс. Я знав, що в якийсь момент він повинен помилитися, і чекав цього. Після декількох атак опонент розкрився і забув про обережність. Мені потрібно було тільки грамотно використовувати наданий момент", - цитує Емельяненкa BoxіngScene.com.

Про двобій: "Андрій дуже швидкий, у нього швидкі руки, але мені вдавалося бачити його удари. Арловський багато бив, але в основному його удари проходили по дотичній і не дозволили мені відчути себе в небезпечному становищі. Я не почував, що програю. Втім, і Андрій, думаю, не почував себе в небезпечному положенні до нокауту.

Про нокаут: "Андрій зробив усього одну помилку. Він занадто необачно ступив на мене. Я побачив цю його помилку і рука сама автоматом вилетіла".

Про виступ в UFC: "Я не хочу нікому нічого доводити. У мене прекрасні відносини зі своїм менеджером Вадимом Фінкельштейном, компаніями M- 1 Global і Afflіctіon", - цитує Емельяненко Sherdog.

У ніч на неділю, 25 січня, Чемпіон з боїв без правил (UFC) росіянин Федір Емельяненко блискуче захистив свій титул, нокаутувавши вже в першому раунді білоруса Андрія Арловського.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь