Переключиться на мобильную версию

Блохін планує до травня залишатися безробітним

Назад к разделу Спорт
Легендарний футболіст Олег Блохін, нещодавно звільнений з посади тренера російського ФК Москва, дав ексклюзивне інтерв'ю програмі Проспорт на телеканалі 1 +1.
Блохін задоволений відпусткою
Блохін задоволений відпусткою
karpatylviv.at.ua
Олег Блохін після важкого року, проведеного в Москві, намагається розслабитися і відпочити, а потім вже, десь навесні, почати розглядати пропозиції щодо своєї майбутньої роботи.

Блохін зізнався, що залишав Москву зі змішаними почуттями. Тренер вважає, що в роботі з клубом було багато організаційних проблем, а також що про відставку йому повідомили "некрасиво".

Зараз Блохін тимчасово відпочиває, присвячуючи більше часу своїм дочкам. Тим не менш, Блохін наполягає на тому, що останнього слова в спорті ще не сказав. Олег розглядає можливість повернутися до роботи навесні цього року.

Оцінювати гру збірної України її колишній тренер відмовився, оскільки давно не мав змоги уважно за нею спостерігати. Блохін переконаний, що зараз, коли вільного часу у нього більше, він зможе відвідувати матчі і швидко зорієнтуватися в ситуації з українським футболом.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь