Переключиться на мобильную версию

У Даніеля Альбрехта знайшли легеневу інфекцію

Назад к разделу Спорт
У швейцарського гірськолижника Даніеля Альбрехта, який знаходиться в штучній комі після падіння на трасі швидкісного спуску, виявилася легенева інфекція.

За словами лікарів, від удару в схил у Альбрехт утворилося кілька маленьких кровотеч в легенях. Зараз, спортсмену дають антибіотики.

Як пояснили лікарі Альбрехта, подібна легенева хвороба розвивається в 80 відсотків пацієнтів, які отримали такі пошкодження легень.

Швейцарський спортсмен буде залишатися в стані штучної (індукованої) коми до тих пір, поки лікарі не вилікують його легені.

22 січня 25-річний Даніель Альбрехт впав під час тренувального заїзду на трасі швидкісного спуску в австрійському Кітцбюелі. Спортсмен втратив рівновагу, пролетів близько 37 метрів і впав на спину. На вертольоті Альбрехта доставили в місцеву лікарню, а потім перевезли в лікарню інституту Інсбрука. 22 січня він був введений в стан штучної коми.

Альбрехт є чинним чемпіоном світу в дисципліні суперкомбінація. Крім того, він чотири рази перемагав на етапах Кубка світу, в тому числі двічі в сезоні-2008/09.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь